Šī gada 30. aprīlī plkst. 13.00, Valdekas pilī, Rīgas ielā 22, Jelgavā notika projekta „Elektronisko materiālu kapacitātes paaugstināšana par klimata pārmaiņām lauku teritorijās" atklāšanas seminārs. Semināra laikā projekta vadītājs Nauris Pauliņš iepazīstināja ar projekta plānotājām aktivitātēm un galvenajiem plānotajiem projekta rezultātiem.

 

Savukārt LLU Lauku inženieru fakultātes ekspertes Daiga Zigmunde un Natālija Ņitavska pastāstīja par Latvijas Lauksaimniecības universitātes pieredzi klimata pārmaiņu jautājumu risināšanā. Kā labie piemēri tika minēti projekti „Klimata pārmaiņu mazināšanas informatīvie pasākumi skolās” un "Praktiskās apmācības Zemgales plānošanas reģiona un Ziemeļlietuvas pašvaldību speciālistiem par ilgtspējīgu zaļo zonu plānošanu pilsētas teritorijās".

Tā kā seminārā piedalījās gan projektā iesaistītie eksperti, gan studenti, gan valsts pārvaldes speciālisti, tad noslēgumā tika organizēta diskusija par aktualitātēm klimata pārmaiņu jomā un kādas tēmas noteikti būtu jāiekļauj elektronisko materiālu ietvaros.

Zemāk ir iespējams iepazīties ar projekta atklāšanas semināra prezentācijām:

Projekta "Elektronisko materiālu kapacitātes paaugstināšana par klimata pārmaiņām lauku teritorijās" plānotās aktivitātes un rezultāti, Nauris Pauliņš, LLU e-studiju metodiķis, projekta vadītājs.
Pieredze projektā „Klimata pārmaiņu mazināšanas informatīvie pasākumi skolās”. Mācību materiālu izstrāde un pasākumu īstenošana skolās, LLU Lauku inženieru fakultātes dekāne Daiga Zigmunde
Pieredze "Praktiskās apmācības Zemgales plānošanas reģiona un Ziemeļlietuvas pašvaldību speciālistiem par ilgtspējīgu zaļo zonu plānošanu pilsētas teritorijās", LLU Ainavu arhitektūras un plānošanas studiju programmas direktore  Natalija Ņitavska

Projekts tiek finansēts EEZ finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas "Nacionālā klimata politika"neliela apjoma grantu shēmas ietvaros. Līguma Nr. 2/EEZLV02/14/GS/062/002

Kontaktinformācija

Lielā iela 2-181, Jelgava, LV-3001
+371 63005639
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.